Kompass daterad 1853

605423

KOMPASS, daterad 1853, fodral av mahogny, signerad och daterad 1853 Albrecht Lönnroth, ca

Slitage, glaset med spricka

Nautica/Technica

Kompass daterad 1853

Budhistorik (19 bud)
4567875
1 600
4566323
4564551
1 400
4566322
1 400
4564551
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.