Orientmatta

605417

ORIENTMATTA, old, Afghanistan, ca 164x260 cm

Ställvis slitage, fläckar, langetteringar med slitage/skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (4 bud)

4575236
450
4572887
4571772
4568446

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.