Skrivbord 1950-/60-tal

605413

SKRIVBORD, med 2 hänghurtsar, skiva och lådhurtsar fanerade i teak, ben och sarg i massiv ek. draghandtag i mässing, 2 lådor med lås; nyckel medföljer, sannolikt Danmark, 1950-/60-tal, höjd 74, 150 x 70 cm

Bruksslitage, repor och märken, något faneravslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skrivbord 1950-/60-tal

Budhistorik (5 bud)
4558991
4558770
4558770
1 600
4555710
4555710

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.