Bältesspänne Ryssland 1800-tal

605408

BÄLTESSPÄNNE, silver, Ryssland, 1800-talets slut, niellodekor, längd 7,5 cm, vikt ca 29 g

Guld/Smycken, Övriga smycken

Budhistorik (1 bud)

4556199
2019-01-09 19:33:10
600

2019-01-14 kl 21:51
Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.