Skrivbordsuppsättning 2 delar

605406

SKRIVBORDSUPPSATS, 2 delar, förgylld mässing och glas, 1800-talets slut, höjd ca 9 cm, längsta längd 29 cm

Slitage, glaset med nagg

Metall

Skrivbordsuppsättning 2 delar

Budhistorik (12 bud)
4565765
850
4552906
4565763
4552906
750
4565761
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.