Flakong Frankrike 1800-tal

605402

FLAKONG, troligen Frankrike, 1800-talets mitt, vitt munblåst opalglas, handmålad dekor av vindruvsrankor mm, höjd ca 12 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas

Monter 7

Flakong Frankrike 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

4564882
900
4565616
850
4564882

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.