Gideon Börje

605401

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Landskap, signerad G Börje, olja på duk, ca 65x82 cm

Fack 15

Gideon Börje

Budhistorik (13 bud)
4571130
4570919
850
4570918
4570917
750
4570916
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.