Ljuskrona 1900-tal

605396

LJUSKRONA / PLAFOND, omkring 1900-talets mitt, 8 ljuspunkter, stomme i mässing, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 25, diameter 42 cm

Brukssltiage, nagg på på prismor kan förekomma

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (29 bud)
4565766
3 400
4565758
3 200
4565541
4565755
4565541
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.