Serveringsvagn

605391

TEVAGN, 1900-talets andra hälft, fanerad med teak samt ek, i sargen 2 lådor, löstagbar bricka, höjd 56, 74x42 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Serveringsvagn

Budhistorik (15 bud)
4571577
4571723
4571577
4571424
4571114
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.