Bordslampa Elarmatur Kosta

605387

BORDSLAMPA, Elarmatur Kosta, 1900-talets andra hälft, märkt SM 21, mässing, har skärm, höjd (med skärm) höjd ca 77 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa  Elarmatur Kosta

Budhistorik (5 bud)
4565729
450
4565705
4565728
4565705
4561984

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.