Sideboard Art Deco

605382

SIDEBOARD, Art Deco, fanerat i alm, 3 lådor och 2 dörrar, rundad form, dragknoppar i förnicklad mässing, 1930-40-tal, nycklar saknas, höjd 60, 180 x 35 cm

Bruksslitage, repor och märlen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sideboard Art Deco

Budhistorik (4 bud)

4554394
4563995
4554394
4553547

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.