Soffgrupp

605380

SALONGSGRUPP, 5 dlr., 1900-talets början, jugend, vitmålad, bestående av: soffa, karmstolar 1 par, stolar 1 par, soffans längd ca 131, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 13

Soffgrupp

Budhistorik (3 bud)

4568182
4562513
4562512

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.