Spegellampetter

605375

SPEGELLAMPETTER, 1 par, empirestil, tidigt 1900-tal, stomme i trä, med dekor i pastellage, förgylld samt bemålad, ljushållare i mässing, höjd ca 66 cm, största bredd 48 cm

Mindre dekorbortfall, slitage, en något lös i fogarna

Speglar

Hylla 3

Spegellampetter

Budhistorik (6 bud)
4565192
700
4562035
650
4562034
450
4552678
4551888

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.