Badkarssoffa 1700-tal

605370

BADKARSSOFFA, Louis XV, 1700-tal, skuren betsad karm av lövträd, längd ca 200 cm, höjd ca 90 cm, sittdjup ca 45 cm

Slitage samt en sadeljordsrem trasig

Möbler, Soffor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Badkarssoffa 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
4592358
4590712
3 400
4578465
3 200
4575388
4575387

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.