Stolar 6 st 1800-talets början

605369

STOLAR, 6 st snarlika, sengustavianska, vitmålade, sitthöjd ca 45 cm

Skador och slitage, kompleteringar

Möbler, Stolar, Allmoge

Rum 21

Budhistorik (8 bud)
4565692
650
4565685
600
4565691
550
4565685
500
4565682
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.