Duchoiselle skulptur

605367

DUCHOISELLE (18/1900-tal): Kvinnor i förkovran, patinerad brons, signerad i godset Duchoiselle, höjd ca 28, 28x15 cm

Konst, Skulpturer, Diverse, Metall

Duchoiselle skulptur

Budhistorik (4 bud)

4552952
4551798
4551797
4551787

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.