3 teddybjörnar

605365

TEDDYBJÖRNAR 3 st, möjligen Steiff, 1920-/30-tal, ögon av glas, höjd ca 13-24 cm

Slitage, den största björnen med hål på ena tassen

Leksaker

3 teddybjörnar

Budhistorik (10 bud)
4565657
4554349
850
4554348
4554347
750
4554346
700

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.