Ikoner

605363

IKONER, 3 st, 1900-talets slut, föreställande: Helige Pantoleon, Helige Ansgar, olja på pannå, ca 16x11,5 resp, ca 26x20, resp ca 38x30 cm

Diverse, Konst

Monter 11

Ikoner

Budhistorik (12 bud)
4566664
1 600
4563896
4563896
4562863
950
4562863
750

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.