Ikon Ryssland

605362

IKON, Ryssland, 1800-tal, föreställande kyrkofäder, bemålad pannå, ca 33x27 cm

Ytskador, retuscher, senare upphängning

Diverse

Ikon Ryssland

Budhistorik (22 bud)
4567185
1 900
4566650
1 800
4566650
1 400
4566865
1 300
4566650

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.