Golvlampa

605360

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, märkt A B Aramaturhantverk, Göteborg, teak samt folierad metall, veckad skärm i textilt material, höjd ca 148, sockelns diameter 26 cm

Funktionen garanteras ej, slitage,

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (11 bud)
4565638
850
4565637
4565635
750
4565627
700
4565233
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.