Hatthylla

605354

HATTHYLLA, 1950/60-tal, längd ca 150, djup 30 cm, trä, böjträ samt nät, detaljer i järn

Något lös i fogrna, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 16

Hatthylla

Budhistorik (1 bud)

4561599
2019-01-12 17:35:46

2019-01-14 kl 20:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.