Vitrinskåp

605350

HÖRNVITRINSKÅP, tidigt 1900-tal, tvådelat, nedre delen med två flyttbara hyllplan, övre delen med tre fasta, dekorativa nyckelplåtar med handtag i brons (en blind), bemålat grått, nycklar finns, höjd ca 194, största djup 53 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, mindre sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Vitrinskåp

Budhistorik (9 bud)
4559848
4559847
1 900
4559845
1 700
4559842
1 400
4556390

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.