Charles Roka oljemålning

605349

CHARLES ROKA (1912-1999): Flicka med collie, signerad Roka, olja på duk, ca 82x64 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4564604
1 600
4560250
1 300
4553980
4553898
950
4553407
900

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.