Englesson soffbord

605348

SOFFBORD, sannolikt Englesson, 1970/80-tal, 1 par, vit och mässingfärgad metall med glasskiva, höjd ca 49, 60x45 cm

Bruksslitage, mindre repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Englesson soffbord

Budhistorik (4 bud)

4564821
4564763
4558649
4554745

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.