Per Gummeson oljemålning

605339

PER GUMMESON (1858-1928): Landskap, signerad och daterad Falsterbo 1902, olja på duk, ca 36x48 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Per Gummeson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4563729
4562275
850
4562141

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.