Gösta Werner oljemålning

605338

GÖSTA WERNER (1909-1989): "Lossning", signerad och daterad 69, olja på duk, ca 55x49 cm

Gösta Werner oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4552359
1 700
4550308

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.