Karl Axel Pehrson litografi

605336

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Sköldpadda i landskap, signerad och daterad 77 samt numrerad 152/375, litografi ca 28,5x39 cm

Karl Axel Pehrson litografi

Budhistorik (11 bud)
4562887
750
4562850
700
4562699
650
4562180
600
4561989
550

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.