Fåtöljer 1 par

605321

FÅTÖLJER, 1 par, troligtvis IKEA, omkring 1960/70-tal, vitmålad bok, lösa plymåer, sitthöjd ca 38 cm

smärre burksslitage, fläckar och mindre repor

Möbler, Fåtöljer

Fåtöljer 1 par

Budhistorik (10 bud)
4563965
750
4563964
700
4563963
650
4560707
600
4563962
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.