Byrå sengustaviansk stil

605315

BYRÅ, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, mahogny, nyckelplåtar, lister och dekorativa beslag i mässing, skiva i röd marmor, nyckel finns, höjd ca 79, 85x48 cm

Några repor, smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen Några repor, smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
4562983
4562733
650
4562452
600
4562265
550
4560384
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.