Bengt Lindström färglitografi

605313

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindström, numrerad 25/120, bladstorlek ca 76x56 cm

Ej examinerad ur ram

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (25 bud)
4563467
4563466
1 900
4563463
1 800
4563457
1 700
4563455
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.