Ljuskrona oscariansk stil

605308

LJUSKRONA, stomme i mässing, 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, behängd med olikslipade wachtelprismor, elektrifierad, höjd ca 44, diameter 66 cm

Brukssltiage, naggade prismor förekomemr, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, medföljer en påse med prismor

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona oscariansk stil

Budhistorik (9 bud)
4561669
950
4558606
900
4553307
850
4553307
550
4558605
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.