Plafond

605305

PLAFOND, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 5 ljuspunkter, höjd ca 30, diameter 48 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej, några lösa prismor medföljer

Belysning, Taklampor

Rum 15

Plafond

Budhistorik (10 bud)
4562016
4561689
4560671
4560670
950
4560667
900

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.