Yngve Berg, oljemålning

605302

YNGVE BERG (1887-1963):oljemålning på pannå, sign., daterad Yngve-42. Blomsterstilleben, ca 44x36 cm

Krackeleringar

Yngve Berg, oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4583954
650
4583951
600
4583949
550
4583947
500
4583945
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.