Ragnar Lindén blandteknik

605301

RAGNAR LINDÉN (1919-93): Porträtt, signerad och daterad Lindén 50, olja/blandteknik på duk , mått ca 65x40 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 2

Ragnar Lindén blandteknik

Budhistorik (1 bud)

4551643
2019-01-06 22:27:12

2019-01-12 kl 15:49
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.