Olof Arborelius oljemålning

605300

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Floda kyrka, monogramsignerad samt tergo, olja på pannå, ca 23x35,5 cm

Små färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4562145
4562139
750
4562138
700
4562122
650
4562107
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.