Byrå i gustaviansk stil

605296

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, fransk tillverkning, marmorskiva, höjd ca 88, 88x44 cm

Nyckel saknas, fanérskador, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

4561744
650
4561742
550
4558197
450
4552609

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.