Frank Reenskaug Gungstol

605291

FRANK REENSKAUG, gungstol, Bramin, Danmark, 1950-tal, teak, höjd ca 85 cm

slitage, senare sits samt limmade fogar

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Frank Reenskaug Gungstol

Budhistorik (23 bud)
4584022
4583014
2 800
4584019
2 600
4583014
4584009

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.