Karin Mobring karmstolar Amiral

605289

KARIN MOBRING, karmstolar Amiral, 1 par, stomme i förkromade stålrör, sits och rygg i kärnläder, 1970-tal, Ikea, sitthöjd ca 43 cm

Slitage/patina, fläckar, viss anlöpning på stommen, några skruvar saknas, några trasiga sömmar, saknar skinnlindning på karmarna

Möbler, Stolar, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (16 bud)
4563629
2 800
4563601
2 600
4563628
2 600
4563601
4563131

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.