Golvur 1800-tal

605285

GOLVUR, 1800-tal, England, fodral fanérad i valnöt, höjd ca 225 cm,

Saknar lod, pendel samt uppdragsnyckel, skador

Klockor/Ur

Rum 3

Golvur 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
4562680
900
4555009
850
4555009
550
4562679
500
4555009

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.