Byrå gustaviansk stil

605284

BYRÅ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, fanér i bl a björk, intarsia med flöjtspelande amorin och festonger, dekorativa beslag i brons, skiva i kalksten, nyckel finns, höjd ca 88, 55x100 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
4561985
5 200
4561983
5 000
4561962
4 800
4561979
4 800
4561962
4 600

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.