Stolar

605283

STOLAR, 6 st, svärtat trä, 1900-talets andra hälft, höjd ca 88, sitthöjd 43 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Stolar

Budhistorik

2019-01-13 kl 11:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.