Byrå 1930-tal

605282

BYRÅ, 1930-tal, 4 lådor, senare bemålad i rött, beslag i mässing, höjd ca 80 cm, 96x49 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå  1930-tal

Budhistorik (3 bud)

4561973
4561909
4561854

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.