Taburetter

605281

TABURETTER, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, björk, stoppade dynor med textil klädsel, höjd ca 57, längd 58 cm

Något lösa i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage, senare klädsel

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Taburetter

Budhistorik (8 bud)
4561297
1 400
4561260
1 300
4560106
4557786
4560105

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.