Spegel Karl Johan 1800-tal

605280

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, faner i mahogny, genombrutet krön, skuren dekor, ca 160x64 cm

Mindre slitage, glas delvis med fläckar, dekor med mindre lagningar

Speglar

Rum 21

Spegel Karl Johan 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
4563779
4563575
1 900
4563778
1 800
4563575
1 700
4563775
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.