Skrivbord 1800-tal

605278

SKRIVBORD, 1800-tal, barockstil, fanérad i valnöt, delvis läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd ca 78, 160x88 cm

Nyckel samt lås, omfattande skador

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 21

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (35 bud)
4563226
6 200
4563256
6 000
4563226
5 800
4563249
5 600
4563226
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.