Byrå 1800-tal

605275

BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i valnöt, beslag i mässing, marmorskiva, 3 lådor, höjd 83, 130x64 cm

Översta lådan saknar lås, skiva med nagg, sprickor samt ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Byrå 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
4563269
4 600
4563268
4560439
3 200
4559890
4559887
2 800

Slutpris SEK:
4 600
452 EUR, 501 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.