Slagbord

605271

SLABORD, 1800-tal, bemålad furu, höjd 76, 96x56, total bredd 180 cm

Sprickor, skador, senare bemålat

Möbler, Matbord

Rum 12

Slagbord

Budhistorik (6 bud)
4564077
4563814
4560552
4560548
600
4556631
450

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.