Oidentifierad konstnär oljemålning

605267

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av strandkant med vass och berg, olja på duk, otydligt signerad, eventuellt E Halévy 77, baksidan av duk stämplad Blanchet Paris, mått ca 46x33 cm

Ej examinerad ur ram

Budhistorik (10 bud)
4561376
750
4560957
700
4560852
650
4560852
550
4560798
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.