Erik Buch stolar

605265

ERIK BUCH, (6) stolar med hög rygg, stomme i massiv teak, textilklädd sits och rygg, 1960-tal, OD Møbler, Danmark, någon stol etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, klädsel med kraftigt slitage, fläckar och skador

Möbler, Stolar, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Erik Buch stolar

Budhistorik (3 bud)

4562670
4560982
4552281

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.