Ljusstakar silver

605264

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, balusterformat skaft, svenska importstämplar, fyllda, höjd ca 21 cm

Fyllda

Silver

Ljusstakar silver

Budhistorik (12 bud)
4562868
1 400
4562790
1 300
4562263
4561500
4560315

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.